پرسش های متداول بیماران

من دنبال تخصصی هستم که در وبسایت شما و جود ندارد چه کاری باید انجام دهم؟

به info@sinatag.ir ایمیل دهید و نیاز و تخصص و منطقه محل سکونت خود را بفرستید در عرض 24 ساعت پزشک با تخصص مورد نظر شما در دسترس خواهد بود.

آیا تضمینی برای خدمات وجود دارد ؟

وبسایت سیناتگ واسط بین پزشک و بیمار است و مسئولیتی در قبال انجام خدمات ندارد ولی انتخاب پزشکان مجرب بسیار با وسواس و ریزبینی بوده و امکان نارضایتی بسیار پایین است ولی سیناتگ در صورت نارضایتی بیمار اولا نارضایتی را به پزشک انتقال میدهد ثانیا در صورت تکرار پزشک به صورت 3 بار در ماه تا درصد زیادی (10-40 )درصد خسارات را جبران میکند و نام پزشک را به طور کامل از وبسایت حذف و در لیست سیاه قرار میدهد و مشتری در اولویت خدمات رایگان آخر هفته ها قرار میگیرد.

چگونه میتوانم به سیناتگ کمک کنم ؟

آدرس وبسایت را به آشنایان و بیماران داده و نام پزشکان مورد نظر خود را برای ما بفرستید تا خانواده سیناتگ را بزرگتر و پربارتر کنیم

آیا سیناتگ به بیماران کم توان از لحاظ مالی کمک می کند ؟

بله ، نام و نام خانوادگی و اسکن مدارک پزشکی (ضروری) را برای ما ایمیل کنید تا با اقدامات پزشک و درمان رایگان شما را همراهی کنیم.

من در شهرستان ساکن هستم آیا سیناتگ به من کمکی می کند ؟

این خدمات در حال حاظر در تهران است و در آینده نزدیک ( 1-2) ماه با تعداد زیادی پزشک وارد مذاکره شدیم تا به جمع خانواده بزرگ سیناتگ بپیوندند.

خدمات رایگان به چه صورت است ؟

به پنجشنبه های طلایی مراجعه کنید و روزهای پنجشنبه در سایت و قسمت مورد نظر به صورت دائم رفرش کنید تا خدمات  به صورت تصادفی راس ساعات تعیین شده ظاهر شود و سپس نسبت به خرید اقدام کنید.

چطور میتوانم به بیماران کمک مالی کنم ؟

باخرید ویزیت پزشکان غیر زیبایی و ضرروی و تماس با سیناتگ آنرا اهدا کنید و نام شما به عنوان اهدا کننده در سایت قرار خواهد گرفت.

خرید ویزیت پزشکان